W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lasok i Zbigi - koncert w Punkcie Kultury na 1 Maja

Data rozpoczęcia 2017-02-17
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Punkt Kultury ul. 1 Maja 35, Lublin
Organizator Punkt Kultury
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Lasok i Zbigi to duet tworzony przez Sylwię Lasok i Zbyszka Kowalczyka. 

Sylwia Lasok - wokalistka i instrumentalistka znana z takich zespołów jak Sambasim, Spektakl Wodnika, Miss Papima oraz CukierKotki. W ostatnim czasie Sylwia koncertuje u boku Renaty Przemyk, z którą nagrała płytę Boogie Street z piosenkami Leonarda Cohena.  Pedagoga i propagatora gry na gitarach wszelkich, Zbyszka Kowalczyka, można usłyszeć na koncertach solowych, w duetach: Drath-Kowalczyk-Duo, Blueski oraz w zespołach: Spektakl Wodnika czy FSC Hot Rod. 

W piątkowym koncercie w Punkcie Kultury przy ul. 1 Maja usłyszymy interpretacje piosenek m.in. Niny Simone, Elżbiety Mielczarek Marka Grechuty, Kabaretu Starszych Panów oraz piosenki powstałe w czasie zajęć w ramach Centralnego Placu Zabaw w Centrum Kultury w Lublinie.Na koncert zapraszamy dzieci, młodzież i seniorów.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne