W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Lubelski Festiwal Filmowy | Drugi Lubelski Salon Ambientu

Data rozpoczęcia 2017-11-26
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Kinoteatr Projekt
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł
Kategoria Festiwal

Up To Date Festival, Technosoul, Centrum Kultury w Lublinie, Lubelski Festiwal Filmowy oraz Szklarnia zapraszają na Drugi Lubelski Salon Ambientu. Wydarzenie jest częścią Lubelskiego Festiwalu Filmowego. Cykl wydarzeń o nazwie „Salon Ambientu” rozpoczął się w Białymstoku i wywodzi się z działań festiwalu Up To Date oraz wytwórni / kolektywu Technosoul. Dotychczas odbyło się 10 edycji w Białymstoku, 7 w Warszawie, 2 w Katowicach, jedna Krakowska oraz 2 w Bydgoszczy. Organizując Salony Ambientu skupiamy się na promocji takich gatunków jak ambient, modern classical, IDM, a nawet noise.

Spotkajmy się w poszanowaniu dla muzyki i najlepszego sposobu na jej odbiór – ciszy. Dla optymalnych wrażeń zabierzcie ze sobą koc i / lub poduszki.

Mareena (Unrush, Tresor.Berlin (OFFICIAL) Dtekk hinaski, Silence Please! We respect the other and the music, that is why maintain silence during concerts.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne