W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Lubelski Festiwal Filmowy | Escape room

Data rozpoczęcia 2017-11-29
Godzina rozpoczęcia 16:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Kinoteatr Projekt
Udział Bezpłatny
Kategoria Festiwal

Uważacie, że jesteście bystrzy? Zmierzcie się z festiwalowym Escape Roomem! Czeka na was kilkadziesiąt minut intensywnego główkowania i niezapomnianej zabawy, a to wszystko w przygotowanej, specjalnie na tę okazję, piwnicy Centrum Kultury. Skompletujcie drużynę, zgłoście się do zabawy i spróbujcie nie utknąć w CK na zawsze!

Znana gwiazda filmowa zaginęła w bliżej niewyjaśnionych okolicznościach. Wszystko wskazuje na to, że mogła zostać uprowadzona z własnej willi. Policja zabezpieczyła ślady na miejscu zdarzenia. Trwa dochodzenie. Brak konkretnych dowodów wzbudza obawy, że sprawa pozostanie bez wyjaśnienia. Kto to zrobił? Jakie były jego motywy? Czy uda się Wam odkryć sekret gwiazdy, który ukryty został w garderobie? Czas działa na Waszą niekorzyść. Wiemy, że policja podczas oględzin zabezpieczyła tajemniczy list… Sprawdźmy go!

 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne