W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Lubelski Festiwal Filmowy | Na progu dorosłości

Data rozpoczęcia 2017-11-28
Godzina rozpoczęcia 18:30
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Kinoteatr Projekt
Udział Bezpłatny
Kategoria Festiwal

Pria, reż. Yudho Aditya (Indonezja) 2016, 20’
Nastolatek żyjący na indonezyjskiej wsi czuje się rozdarty pomiędzy tradycyjnym wychowaniem a romantyczną wizją wolności Zachodu. Tymczasem przed nim ważna życiowa decyzja. Film prezentowany m.in. na Los Angeles Film Festival. Polska premiera.

Still Devout, reż. Melissa Perez (USA) 2016, 19’
Niespokojna 22-latka musi wybrać pomiędzy romantyczną miłością a potrzebami swojej rodziny. Polska premiera.

Pregnant Pause, reż. Alice Seabright (Wielka Brytania) 2016, 13’
Steph jest w szczęśliwym, stałym związku. Gdy okazuje się, że może być w ciąży, nie ma pojęcia czego naprawdę chce. Film prezentowany m.in. na BFI London Film Festival. Polska premiera.

Przystań / Haven, reż. Tomasz Pawlik (Polska) 2016, 14’
Młody chłopak na progu dorosłości, mieszka w chatce, w której rozwija swoją muzyczną pasję i buduje własne studio nagraniowe. Snuje wielkie plany, jednak los szykuje dla niego coś innego.

OverLove, reż. Lucas Helth (Dania) 2017, 22’
17-letnia Olivia zmaga się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi. Żyje w ciągłym strachu, że kiedyś może skrzywdzić swojego 9-letniego brata Noa. Pewnego ranka matka prosi Olivię, by odebrała brata ze szkoły. Polska premiera.   

Najważniejsze wydarzenia cykliczne