W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Mamalucha | Po drugiej stronie okładki

Data rozpoczęcia 2018-04-17
Godzina rozpoczęcia 10:30
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Kontakt zajecia@ddkczubypoludniowe.pl
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Prowadzenie – Monika Trypuz 
Zapisy – 
Koordynatorki cyklu: Marta Graban-Butryn, Alicja Kawka

 „Po drugiej stronie okładki” zaczyna się świat kreowany przez wyobraźnię. Otwierając każdą świeżo kupioną czy też nadgryzioną zębem czasu książkę, otwieramy również drzwi do innego wymiaru. To świat równoległy, w którym możemy być kim tylko dusza zapragnie, przeżywać niesamowite przygody ramię w ramię z bohaterami, poznawać, doznawać, radować się i spędzać ten czas z Mamą lub Tatą – kapitanem podróży w nieznane, potrafiącym niczym Enigma rozszyfrować znaki i ułożyć je w słowa zapisane w książce.

Zapraszamy do odkrywania razem z nami świata po drugiej stronie okładki.  

Spotkanie poprowadzi Monika Trypuz – od dekady pasjonatka literatury dziecięcej, którą zgłębia wraz ze swoją sześcioletnią córką Marysią codziennym rytuałem czytania na dobranoc. Bakcyla książki obrazkowej połknęła dzięki prof. Annie Boguszewskiej, co zaowocowało pracą dyplomową na temat literatury dla dzieci. Następnie zmierzyła się z napisaniem i zilustrowaniem książeczki filozoficznej dla dzieci „Jeżozwierze”, która jest początkiem serii bajek filozoficznych, nad którymi obecnie pracuje. Ostatnio zachwyciła ją sztuka animacji, więc postanowiła połączyć tradycję z nowoczesnością i ożywiła ilustracyjne jeżozwierze.

O cyklu: Razem ze swoim Dzieckiem zwiedziliście już wszystkie parki w okolicy, zbadaliście dogłębnie place zabaw, a do Waszego wspólnego bycia razem powoli zaczyna wkradać się nuda? Macie ochotę przełamać ustalony porządek dnia? Zanim Twoje Dziecko nawiąże pierwsze przyjaźnie w przedszkolu, zapraszamy Was na spotkania z cyklem „mamalucha”!  U nas możesz twórczo spędzić czas ze swoim Dzieckiem, poznać inne Mamy z okolicy, wymienić się doświadczeniami, pogadać przy kawie i poznać masę zabaw, które pozwolą Wam pokonać nudę! Stworzymy przestrzeń sprzyjającą wspólnej zabawie i budowaniu więzi pomiędzy rodzicami a maluchami.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne