W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Miejskie spięcia

Data rozpoczęcia 2013-06-08
Godzina rozpoczęcia 19:00
Godzina zakończenia 23:00
Kategoria Wydarzenie

Specjalna edycja Lubelskich Bitew Rysunkowych pod hasłem „Energii Miasta” rozumianych właśnie jako miejskie spięcia. Uczestnicy turnieju będą zmagać się z tematami przepływu energii pomiędzy różnymi środowiskami funkcjonujących w Lublinie i siły wibracji powstającej przy tej okazji.

Szczególna edycja Lubelskich Bitew Rysunkowych przygotowana specjalnie na Noc Kultury 2013. Tematem przewodnim turnieju, podobnie jak całej Nocy Kultury, będą „Energie Miasta", rozumiane jako Miejskie Spięcia. Uczestnicy turnieju będą zmagać się z tematami przepływu energii pomiędzy różnymi środowiskami funkcjonujących w Lublinie i siły wibracji powstającej przy tej okazji. Będą szukać podobieństw i różnic, szukać kompromisów i nowych rozwiązań dla problemów, z którymi spotykamy się na co dzień. Wygrane będą uzależnione od wyniku głosowania organizowanego na koniec każdego pojedynku w  specjalnej strefie głosowania. To tam każdy - uczestnik, organizator i publiczność - będzie mógł oddać swój głos i współdecydować o wygranej lub porażce pojedynkujących się zawodników. Cały turniej przeprowadzony w systemie pucharowym w rezultacie wyłoni półfinalistów i finalistów, a później zwycięzcę.

Miejsce: Arkady – teren przyszłego kompleksu „Alchemia”

Powiązane:

Warsztaty Kultury

Najważniejsze wydarzenia cykliczne