W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Monika Kowalczyk + Mike Beer +Transilvia – koncert

Data rozpoczęcia 2017-08-20
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Most Mariana Lutosławskiego
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Monika Kowalczyk – songwriterka, wokalistka, studentka. Niepoprawna marzycielka. Autorskimi utworami pokazuje świat takim, jakim go widzi i takim, jakim wydaje się jej, że widzą go inni. Niedługo ma ukazać się jej debiutancka płyta (EP). Laureatka ogólnopolskich festiwali muzycznych, m.in. Osppt YAPA w Łodzi, FAMA Festiwal w Świnoujściu i Grechuta Festival Kraków.

Mike Beer – lubelski wirtuoz gitary akustycznej, swoją muzyczną przygodę z tym instrumentem rozpoczął w wieku 15 lat. Wykonuje muzykę fingerstyle, perussive guitar oraz finger slap. W jego repertuarze znajdziemy zarówno covery, jak i autorskie utwory.

Transilvia – eksperymentalny projekt muzyczny z Lublina w składzie: Tere (fortepian, wokal), Emu (fortepian, wiolonczela), Olesław (wiolonczela), Claire (wokal), Krzywy (bębny). Czerpią inspiracje z muzyki klasycznej, neoklasycznej, poprzez muzykę eksperymentalną i filmową, aż po cięższe brzmienia.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne