W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Na nowo – warsztaty z wyplatania podkładek na stół

Data rozpoczęcia 2019-01-14
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”, ul. Wyżynna 16
Organizator Dzielnicowy Dom Kultury „Czuby Południowe”
Udział Płatny
Koszt udziału 10 zł
Kategoria Warsztaty

Ile to nie noszonych ubrań leży w Twojej szafie? Ile z nich nie jest już potrzebnych? Zabierz je ze sobą na poniedziałkowy warsztat do DDK „Czuby Południowe”, a przemienimy je w  unikatowe, recyklingowe podkładki na twój stół. Podczas styczniowych zajęć będziemy wykorzystywać stare, niepotrzebne ubrania i wyplatać z nich kolorowe, oryginalne ozdoby do Twojego domu. Uważaj! Łatwo się w to wplątać!

​Czas trwania – 2,5 godz.
Prowadzenie – Agata Komorowska
Zapisy –
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Agata Komorowska – animatorka, edukatorka. Ukończyła kierunki: Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych (Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie) oraz architekt krajobrazu (Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie). Połowa duetu lubelskich Warsztatów Komiksu, instruktorka i autorka warsztatów rękodzielniczych, ogólnoplastycznych. Zajmuje się edukacją plastyczną dzieci i dorosłych. Absolwentka programów Inkubator Animacji Kultury i Młodzi Lubią Kulturę.

O cyklu „Rękodzielnica”
Twórcze warsztaty rozwijające pasję tworzenia, która drzemie w każdym z nas. Przeznaczone są dla osób dorosłych. Każdy warsztat będzie opowiadał o innym zagadnieniu. Odkryją przed Wami nieznane dotąd horyzonty. Fachowa opieka i prowadzenie w połączeniu z atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwalają oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Gorąco zachęcamy do kreatywnego i twórczego spędzania czasu, dającego mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów i zdolności, jak i własnoręcznie wykonanego przedmiotu. Dzięki zatrzymaniu się przyjrzymy się sobie i poszukamy własnego „ja”. Wszystkie swoje prace uczestnicy zabierają ze sobą do domu, które mogą stać się wyjątkową ozdobą lub niesamowitym prezentem dla bliskiej osoby.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne