W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Najlepsze z najgorszych | „Dom na Przeklętym Wzgórzu”

Data rozpoczęcia 2016-10-31
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie, Nowa Aleksandria
Kontakt filmynajlepszeznajgorszych@gmail.com
Udział Płatny
Koszt udziału 5 zł
Kategoria Film

reż. William Castle
obsada: Vincent Price, Carol Ohmart, Richard Long
horror / USA / 1959/ 1h 15min

Tajemniczy, ekscentryczny milioner, by spełnić zachciankę swojej czwartej żony, organizuje przyjęcie w nawiedzonym domu. Każdy z pięciu gości ma dostać 10 tysięcy dolarów za spędzenie całej nocy w posiadłości. Skuszeni łatwym zastrzykiem gotówki uczestnicy przyjęcia, z czasem stają się zakładnikami nawiedzonego domu i muszą stawić czoła duchom, mordercom i innym nieoczekiwanym zagrożeniom... W filmie występuje król horroru - Vincent Price, znany z licznych ról właśnie w filmach grozy. Często współpracował z Rogerem Cormanem - królem kina klasy B. „Dom na Przeklętym Wzgórzu” to klasyka filmowego horroru, która urzeka niezwykłą atmosferą grozy. Pozycja obowiązkowa. Kto żyw niech przybywa!

Bilety: do nabycie w kasie Centrum Kultury w Lublinie lub telefonicznie. Kasa czynna: poniedziałek-piątek, godz. 10.00-19.00 oraz na godzinę przed wydarzeniami tel.: 81 466 61 40 e-mail: 

Najlepsze z najgorszych to przegląd złych filmów acz kultowych.
Więcej informacji: http://facebook.com/najlepszeznajgorszych

Najważniejsze wydarzenia cykliczne