W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Niechęć

Data rozpoczęcia 2018-12-14
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Płatny
Koszt udziału 25 zł (bilet na cały dzień festiwalu)
Kategoria Koncert

Muzyka Niechęci to jazzowa improwizacja i syntezatorowe brzmienia, które swobodnie przeplatają się z wpływami rocka progresywnego oraz muzyki filmowej.

W ich kompozycjach snuje się niezwykle osobista opowieść: mroczna choć nastrojowa; agresywna, acz pełna elegancji. Mają na koncie dwa albumy: ,,Śmierć w miękkim futerku” (2012) oraz ,,Niechęć” (2016), które wielokrotnie prezentowano na antenie radiowej Trójki. Szczególnym wyróżnieniem były występy antenowe z publicznością w studiu im. Agnieszki Osieckiej oraz tytuł Nadziei Roku w audycji Offensywa. Pełne uznania recenzje ukazały się między innymi w Gazecie Wyborczej, Polityce czy Gazecie Magnetofonowej, a także na zagranicznych portalach All About Jazz oraz The Quietus. Na koncercie w Lublinie zespół będzie promował kolejną, tym razem koncertową płytę.

Michał Kaczorek – perkusja
Maciek Szczepański – gitara basowa
Michał Załęski – instrumenty klawiszowe
Rafał Błaszczak – gitara
Maciek Zwierzchowski – instrumenty klawiszowe, saksofon

Najważniejsze wydarzenia cykliczne