W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Otwarcie wystawy "Zdejmbuty" Igi Gosiewskiej

Data rozpoczęcia 2011-02-17
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
Kategoria Wernisaż

Iga Gosiewska urodziła się w 1984 roku w Poznaniu. W 2009 roku obroniła dyplom z edukacji artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu u prof. Piotra Kurki (Wydział Intermediów). Wspólnie z Martą Bosowską była kuratorką wystawy „Opowieści dziwnej treści” (kwiecień 2010, Galeria Labirynt) i prowadziła interdyscyplinarne warsztaty twórcze Labirynt wyobraźni (maj, czerwiec 2010).

W swojej pracy twórczej zestawia archetypy i wyobrażenia o idylli – dzieciństwa, natury z poczuciem zagrożenia i niepewności. Posługuje się różnymi mediami anektując przestrzeń za pomocą wideo, dźwięku, precyzyjnie budowanej instalacji. Instalacja „ZDEJMBUTY” będzie próbą refleksji o czasie i miejscu, o tu i teraz oraz tam i wtedy. O gnaniu i zastyganiu, o ładzie i chaosie, o ruchu, stałości i harmonii. Wystawa w Labiryncie2 jest jej pierwszym projektem indywidualnym.

Kuratorka wystawy: Marta Ryczkowska

Wystawa czynna: 18.02 – 6.03. 2011
 

Powiązane:

Marta Ryczkowska

Najważniejsze wydarzenia cykliczne