W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Podróż bez rezerwacji! – piknik językowy

Data rozpoczęcia 2017-09-10
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału wstęp wolny / zapisy
Kategoria Warsztaty

Czy chcecie wyruszyć we wspólną podróż na pokładzie magicznej Karuzeli Sztuki? Razem odkryjemy świat, w którym żadne dziecko się nie nudzi!

Gotowi? Zapinamy pasy i ruszamy! Wyprawę zaczniemy od obejrzenia wschodu słońca u Moneta; wkraczamy do stolicy sztuki, miłości i światowej mody! Paryż skusi nas największym muzeum świata, kabaretem Moulin Rouge, zapachem pâtisserie i kolorem lodów Berthillon. Odpoczniemy na szczycie wieży Eiffla, pałaszując croissanty z dżemem o smaku gorzkiej pomarańczy. Następnie wyskoczmy na lunch do Hiszpanii: na złocistych wybrzeżach będzie czekać na nas pyszne Churros z czekoladą i Almendras Garrapiñadas! Zasmakujemy lokalnych pyszności w małej knajpce, podziwiając największy koralowiec świata – kościół Sagrada Familia.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne