W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Pokaz improv - improSTYLE

Data rozpoczęcia 2014-01-30
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce ACK "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Improwizacja

Grupa NO POTATOES zaprasza na improSTYLE

Różne style, różne formy, ale jedna improwizacja. Gościem pokazu będzie warszawską grupą - Teatrem Improwizacji - AFRONT. Warszawska grupa AFRONT zaprezentuje spektakl: "Rymem go!"

Teatr Improwizacji AFRONT powstał w marcu 2011 r. w Warszawie z inicjatywy piątki absolwentów Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Pierwszy występ nastąpił już trzy miesiące później, tj. w czerwcu 2011. To właśnie w czerwcu Teatr obchodzi swoje oficjalne urodziny.
Od marca 2011 do czerwca 2013 aktorzy występowali jako Grupa Improwizacyjna AFRONT. Po przemianowaniu oficjalna nazwa to Teatr Improwizacji AFRONT.
Obecnie skład Teatru wchodzi czworo aktorów – założycieli: Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Agnieszka Senderowska, Radosław Mazur, Piotr Łokietek oraz muzyk – Dawid Ludkiewicz.
Teatr w swoim repertuarze prezentuje zarówno formuły improwizacyjne, które znane są szerokiej publiczności z telewizji lub występów innych grup zajmujących się improwizacją, jak i własne autorskie przedsięwzięcia np. pierwszy w Polsce spektakl improwizowany od początku do końca wierszem – Rymem go!
Teatr Improwizacji AFRONT wielokrotnie gościł na różnych festiwalach teatralnych m.in. w Olsztynie, Goleniowie, Konstancinie, Poznaniu.
AFRONT w pierwszym roku swojej działalności dotarł również do finału rozgrywek Liga Mecz Impro 2012 – w którym mierzyły się różne grupy z całej Polski.
Teatr Improwizacji AFRONT działa pod opieką Fundacji „Szafa Kultury”

Na wschodni front polskiej sceny impro przyjeżdża grupa osób o bojowm nastawieniu. Zaskoczeni mrozem i surowością okolicy zwracają się do nas. A my...wystawiamy ich na pastwę tutejszej publiki, z zaciekawieniem patrząc jakim stylem wymkną się nienasyconemu widzowi.

IMPROstyle to projekt, w którym zapraszane są do Lublina znane i lubiane grupy impro z całej Polski. Na polu pozbawionym rywalizacji, grupy popróbują wspólnych sił, a przede wszystkim pokazują widzom różne style, formy, rodzaje improwizacji scenicznej.BILETY: 10zł normalny / 7zł ulgowy

Najważniejsze wydarzenia cykliczne