W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Pokazy Improv Show

Data rozpoczęcia 2009-05-21
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Cax Mafe, ul. Staszica 1
Kategoria Cykl

Pokazy Improv Show w wykonaniu Grupy Improwizacji Teatralnej "NO Potatoes" z Lublina

W KAŻDY CZWARTEK, kiedy Cax Mafe w całości staje się jedną wielką sceną, zapraszamy na IMPROV SHOW - pokaz improwizacji teatralnej w wykonaniu grupy NO POTATOES. Jest to wielkie show teatralne którego kształt i tematyka zależy w stu procentach od widowni. W przestrzeni pozbawionej scenografii, rekwizytów, bez scenariusza i reżysera pojawiają się aktorzy improwizatorzy. Używając różnych form improwizacji (technik narracyjnych lub pantomimicznych) opowiedzą historię na zadany przez publiczność temat odpowiadając tym samym na ukryte pragnienia widza. Zapraszamy w każdy czwartek po 20-tej.

Teatr ”No Potatoes” swoją premierę miał w 7 czerwca 2008 roku podczas Nocy Kultury w Klubie Cax Mafe. W lipcu 2008 w audycji Freak prowadzonej przez red. Józefa Szopińskiego w PR Lublin. Od Września 2008 roku można nas oglądać i słuchać w klubie Cax Mafe w Lublinie w każdy czwartek o godz. 20 z minutami. Nasze spektakle oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.

W każdy czwartek. Start o 20.00

Najważniejsze wydarzenia cykliczne