W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Project Monster - Tomasz Bazan, Paweł Soszyński

Project Monster - Tomasz Bazan, Paweł Soszyński
Data rozpoczęcia 2017-12-07
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału wejściówki dostępne w kasie Centrum Kultury od 1.12
Kategoria Spektakl

Tomasz Bazan, Paweł Soszyński: Project Monster

„Project Monster” mówi o konsekwencjach spotkania widowni z performerem. Nie bójcie się, nasz potwór będzie miał śliczną twarz.
Kim jest on i kim są oni?
Jak on postrzega ich i oni jego – i czy rzeczywiście dochodzi tu do spotkania?

Naszym celem jest rozszczelnienie tej pozornej oczywistości. Niech on stanie się dla was medium: urzeczywistni to, czego sami się boicie, co was żenuje, czego sami nigdy byście nie zrobili. Czy wtedy będziecie bliżej siebie, a może dalej?
Jesteście bezpieczni w konwencjonalnej sytuacji widz – artysta. Czy na pewno? Spróbujemy zrealizować wasze ukryte pragnienia złożone z sekretnie wyszukiwanych w internecie treści, które szybko kasujecie z historii.
Kto kim tu gra? I kto wygrywa? Kto komu zrobi dobrze i za jaką cenę?
To będzie sen, ale to nie będzie snem. Cofnijmy się do 1999 roku, na moment przed tym, kiedy wszystkie zegary pokażą 000, a wy byliście 17 lat młodsi. Dokonamy przekroczenia – do tyłu.
choreografia i taniec: Tomasz Bazan; dramaturgia: Paweł Soszyński; muzyka: Marcin Janus; video, instalacje, design: Marcin Kosakowski; współpraca: Tomasz Fabiański; produkcja: Maat Festival, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego; partnerzy: Loocas Dance Center, Komuna Warszawa, Krakowskie Centrum Choreograficzne, Towarzystwo Edukacji Kulturalnej