W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Przestrzeń Dźwiękowa: Lolo Ferari, The Underground Man, The Fudges

Data rozpoczęcia 2017-07-14
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | Wirydarz
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Lolo Ferari to polski zespół muzyczny grający muzykę w stylu funky-rap, choć nie wyczerpuje to ich repertuaru. Zespół działa na rynku muzycznym od 2010 roku, grając energetyczne koncerty pełne humoru.

The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków mieszkających w Lublinie. Gafyn Davies (wokal, gitara) przyjechał do Polski z Walii w 2010 roku i od razu podbił serca lubelskiej publiczności, wygrywając konkurs Radia Centrum i Kuriera Lubelskiego „Z garażu na scenę”. Muzyka zespołu mieszanka surowych dźwięków z syntezatorowymi melodiami, doprawiona mrocznymi krajobrazami, malowanymi wokalem i pulsującym rytmem.

The Fudges to raper Szymon „GentlMenl” Zalewski, Jakub Kozłowski na samplach, Maciek Dobroć Baraniak na basie i Michał Dzirba na perkusji. Ich muzyka stanowi połączenie elektroniki i hip hopu. Nie boją się eksperymentów, a ich koncertom czeto towarzyszą wyjątkowe wizualizacje.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne