W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Przestrzeń Dźwiękowa: Natalia Moskal, Springrolls, Moonlight Meadow

Data rozpoczęcia 2017-07-21
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | Wirydarz
Udział Bezpłatny
Kategoria Koncert

Natalia Moskal to 22-letnia wokalistka z Lublina. Jej najnowsza płyta „Songs of Myself” to dziesięć utworów, stanowiących podróż przez świat muzyki elektronicznej. Nie zabrakło tu jednak także dźwięków gitary, perkusji czy instrumentów dętych i smyczkowych. Za brzmienie płyty odpowiada duet kompozytorski braci Marka i Bartosza Dziedziców oraz producent Łukasz Maron.

Springrolls powstał w 2011 roku w Kraśniku. We wrześniu 2016 roku zespół wydał singiel „RGB” promujący debiutancką płytę. Został on niebawem doceniony przez radiową Czwórkę oraz Marka Sierockiego, który zaprezentował go w Teleexpressie w cyklu „Młodzi Polscy Artyści”. Zespół wystąpił m.in. na Cieszanów Rock Festiwal oraz jako support takich artystów jak Kasia Kowalska, Myslovitz, Kamil Bednarek, Enej, Muchy czy Łzy.

Moonlight Meadow – a właściwie Łąka blasku Księżyca, to młody zespół pochodzący z Lublina, grający muzykę psychodeliczną inspirowaną post punkowym, zimnofalowym brzmieniem lat 80. z lekką dozą doom metalu z późniejszej dekady.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne