W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Samotnie z plecakiem przez Azję

Data rozpoczęcia 2017-05-11
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12 | Sala Widowiskowa
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału bezpłatne wejściówki
Kategoria Spotkanie

Czy samotna podróż przez pół świata to odwaga? Czy noclegi w namiocie i hostelach to jeszcze przyjemność? 74 dni, 10 krajów i 1 plecak bagażu to tylko liczby – reszta to już tylko czysta przygoda.
Podczas kolejnego spotkania przejedziemy się wspólnie koleją transsyberyjską przez Rosję, spędzimy tydzień samotnie na pustyni Gobi w Mongolii, nauczymy się języka migowego w Chinach, a na koniec sprawdzimy czy Indonezja to tak naprawdę „sen na jawie”.

Artur Stec (Mr. Traveller) – podróżnik, muzyk, przedsiębiorca, a ostatnio także vloger. Człowiek z milionem pomysłów i wewnętrznym ADHD. Na co dzień lubi mieć wszystko zaplanowane w notatniku, ale raz na jakiś czas po prostu go rzuca i rusza w świat. Odwiedził już ponad 35 krajów na 3 kontynentach, zaliczył samotną podróż przez Azję oraz wiele wypraw swoim podróżniczym busem.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne