W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Sekta Denta: 10-lecie zespołu

Data rozpoczęcia 2018-08-24
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Udział Płatny
Koszt udziału 15 zł
Kategoria Koncert

Mija 10. rok wesołej, głośnej i energetycznej egzystencji zespołu Sekta Denta. Z tej okazji zespół zaprasza na specjalny koncert, który będzie muzyczną podróżą po krętych drogach twórczości Sekty.

To jedyna w swoim rodzaju jazz-metalowa orkiestra, zawierająca w składzie klasyczne power trio, specjalistę od elektroniki oraz rozbudowaną sekcję dętą. Grupa zaczynała od rockowego grania, aby potem przeistoczyć się w psychodeliczno-jazzowy kwartet, który ewoluował w mocno brzmiącą 8-osobową orkiestrę. Podczas koncertu, oprócz dobrze znanych fanom grupy utworów, usłyszymy także te starsze i niekiedy zapomniane. Muzycy zagrają także kilka nowych kompozycji. Ponadto zespół zapowiada niespodziankę, która odnosi się bardziej do teraźniejszości grupy, niż do jej historii. 

Najważniejsze wydarzenia cykliczne