W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Spektakl "Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i stołek"

Data rozpoczęcia 2018-12-16
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Teatr Czytelni Dramatu
Udział Bezpłatny
Koszt udziału 10/25 zł
Kategoria Spektakl

Teatr Czytelni Dramatu zaprasza w grudniu na pokazy spektaklu "Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i stołek".

"Jeżeli komukolwiek może się coś złego przytrafić to właśnie jej się przytrafi, taki urok żyrafi" obwieszcza wesoło Kameleon. Żyrafa jest pechowa odkąd pamięta, a zwierzęta całej Afryki chowają się przed nią, aby nie ściągnąć na siebie jakiejś ałajćki lub większego niedajszef nieszczęścia.. Pewnego dnia jednak stanie się coś nieoczekiwanego co sprawi, że Żyrafa spotka wyjątkowych kompanów, dla których nie będzie kulą u nogi. Razem wyruszą na pewną wyprawę... Wesoła i mądra opowieść o przyjaźni i poszukiwaniu sensu w życiu. Każdemu przypisany jest jakiś sens, tylko nie każdy go odnajduje - twierdzi autorka sztuki Marta Guśniowska. W drogę!

Spektakl dla dzieci i dorosłych od 3 do 93 roku życia. 
reżyseria: Daniel Adamczyk
występują: Anna Dudziak-Klempka, Ewelina Kamińska / Magda Stec -Turowicz, Justyna Kazek, Dariusz Jeż, Marcin Mrowca, Jan Tuźnik
scenografia: Daniel Adamczyk, Celestyna Kostrubiec
oprawa muzyczna: Marcin Mrowca
światło: Krzysztof "Brzydal" Cybula
wykonanie scenografii: Piotr Wodzyński
produkcja: Aleksandra Kuczyńska-Zonik

Najważniejsze wydarzenia cykliczne