W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Spektakl "Idziemy po skarb"

Data rozpoczęcia 2011-02-14
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Teatr im. Hansa Christiana Andersena, ul. Dominikańska 1
Kategoria Spektakl

Spektakl oparty jest na dwóch książkach Janoscha „Idziemy po skarb” i „Ach cudowna jest Panama”. Spektakl adresowany jest do najmłodszych widzów. Mówi jak trwała wartością jest dom rodzinny i jak największym skarbem jest przyjaźń. Spektakl jest jasny, kolorowy, radosny z dużą ilością pantomimy i gagów; grany przez żywych aktorów. Mamy przez ten spektakl możliwość spotkać się z ożywionymi ilustracjami i postaciami niemieckiego autora Janoscha – którzy osiągnęli dziś popularność dorównującą Kubusiowi Puchatkowi czy Pszczółce Mai.

Reżyserem spektaklu jest Ireneusz Maciejewski.

Przedstawienie od lat 3. Czas trwania spektaklu: 80 min (z przerwą). Bilety: indywidualny 16 zł, grupowy 13 zł. Kasa biletowa: czynna od poniedziałku do piątku: 8.30- 17.30 oraz 2 godz. przed wydarzeniem kontakt i rezerwacje: tel. 81 532 32 25, 81 532 16 28, 502 663 873, info@teatrandersena.pl.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne