W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spektakl "Impro: No Potatoes"

Spektakl "Impro: No Potatoes"
Data rozpoczęcia 2011-06-16
Godzina rozpoczęcia 21:00
Miejsce Teatr im. Hansa Christiana Andersena, ul. Dominikańska 1
Kategoria Spektakl

Pokaz odbywa się na zasadach: Aktor face to face widz. Bez scenariusza, scenografii i reżysera. A to co się dzieje na scenie niemalże w 100% zależy od widowni.

Improwizacja teatralna z „No Potatoes” - to wyjątkowo skuteczne narzędzie rozwijania wyobraźni i kreatywności, umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów, a przede wszystkim budowania osobowości w kontekście zespołu. No i niczym nieograniczona zabawa. W improwizowanych spektaklach zmierzymy się z materią teatralną TU i TERAZ. Aktor face to face widz. Bez scenariusza, scenografii i reżysera. Używając rożnych form improwizacji (technik narracyjnych lub pantomimicznych) opowiemy historię na zadany przez publiczność temat, odpowiadając tym samym na ukryte pragnienia widza.