W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Drukuj stronę do PDF Spotkanie: Kostaryka – raj (nie)utracony

Data rozpoczęcia 2017-09-07
Godzina rozpoczęcia 18:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Koszt udziału wejściówki
Kategoria Spotkanie

Maleńka i przebogata przyrodniczo Kostaryka to kruchy raj, który zachwyca podróżników. Tysiące ukrytych w dżungli wodospadów, miliony egzotycznych stworzeń na wyciągnięcie ręki i najlepsze na świecie plantacje kawy!

Smaki, kolory i widoki to magnes rozbudzający wyobraźnię o tej bogatej krainie. Podczas pierwszego po wakacjach spotkania z cyklu Dookoła Świata czekają nas m.in.: nocne spacery po dżungli, wizyta w ośrodku ochrony żółwi morskich i poszukiwanie tajemniczego kwezala.
Przy okazji odwiedzimy również sąsiadujące kraje: Nikaraguę i Panamę.

Tomasz Zawadzki – podróżnik, ekspert PR, animator kultury, reportażysta radiowy, fotograf, miłośnik dobrej kuchni, poszukiwacz przygód i eksperymentalnych upraw ogrodniczych. Jeżeli akurat nie jest w podróży, to właśnie planuje kolejną wyprawę.
W paszporcie: Szkocja, Tunezja, Włochy, Grecja, Kazachstan, Wietnam, Tajlandia, Kanada, Kolumbia, Ekwador, Francja, Hiszpania, Brazylia, Argentyna, Urugwaj, Paragwaj, USA, Białoruś, Izrael, Japonia, Ukraina, Litwa, Szwecja, Niemcy, Węgry, Estonia, Słowacja, Rosja, Portugalia, Singapur, Indonezja, Belgia, Łotwa i Chile, Kostaryka, Nikaragua, Panama, Finlandia.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne