W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Studencka Wiosna Teatralna: dzień I

Data rozpoczęcia 2011-04-01
Godzina rozpoczęcia 19:00
Miejsce Akademickie Centrum Kultury "Chatka Żaka", ul. Radziszewskiego 16
Kategoria Wydarzenie

19.00 Improv Show w wykonaniu Grupy Improwizacji Teatralnej „No Potatoes” (Lublin) / Sala Widowiskowa / bilety: 5/7 zł
Spektakle grupy „No Potatoes” to show teatralne, którego kształt i tematyka zależy niemal w 100% od widzów. Oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.

20.00 Pythonalia prezentują Streszczanie Miłosza - freestyle slam / Sala Widowiskowa / bilety: 5 zł
Pojedynek poetów-slamerów i freestyle’owców z Lublina inspirowany skeczem Monty Pythona o streszczaniu „W poszukiwaniu straconego czasu” Prousta oraz „Traktatem poetyckim” Czesława Miłosza. Nie zabraknie uczonego wstępu o twórczości Miłosza w wykonaniu redaktora Bogusława Wróblewskiego, absurdalnych przerywników kabaretu Stonka oraz energetycznego koncertu zespołu Miąższ. Nad poziomem będzie czuwać jury w składzie: Bogusław Wróblewski (Wydawnictwo „Akcent”), Witold Dąbrowski (Teatr NN) oraz Szymon Pietrasiewicz ("Tektura").

22.00 After Party, Dj Fanky4: chillout, funk / Foyer „Chatki Żaka” / wstęp wolny

Najważniejsze wydarzenia cykliczne