W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF „Ten pierwszy raz“ w ramach „IMPRA u Szewca“

Data rozpoczęcia 2013-03-24
Godzina rozpoczęcia 19:00
Kategoria Spotkanie

„Ten pierwszy raz“ rozpoczyna cykl spotkań improwizowanych opartych na zasadach Improv. Wykonawcami będą doświadczeni gracze improv, aktorzy, artyści, ciekawi ludzie. Na każdym spotkaniu będziemy improwizować w obszarze jednego tematu, w teatralnym jam session. Z pomocą publiczności stworzymy osoby, miejsca i historie.
Będą / Będzie to IMPRA U SZEWCA.

W programie wystąpią:
Dariusz Jeż - zadebiutował w "Teatrze pod celą" w lubelskim Areszcie Śledczym w "Lizystracie" wg Arystofanesa wyreżyserowanej przez Łukasza Witt-Michałowskiego. Zagrał jedną z głównych ról w spektaklu "Ostatni taki ojciec", zdobywając wraz z całą obsadą i twórcami główną nagrodę w XV Ogólnopolskim Konkursie na Wystawienie Polskiej Sztuki Współczesnej. W ramach Sceny InVitro powstał spektakl na podstawie jego wspomnień, w którym zagrał także jedną z ról - "Zły". Inne spektakle, w których wystąpił to "Już się ciebie nie boję, Otello" oraz "Zwierzątka małe zwierzenia" w neTTheatre. Brał udział w lubelskiej akcji charytatywnej "Taniec z VIPami"
Remigiusz Jankowski - Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie w 2004. Role teatralne m.in. w: "Villa dei Misteri", "Niepoprawni", "Wszystko będzie dobrze", "Pan Tadeusz" oraz "Opowieści o zwyczajnym szaleństwie". Współpracuje z Teatrem im. Wojciecha Bogusławskiego w Kaliszu, w ramach Sceny Inicjatyw Aktorskich przy tym teatrze współtworzył "Zabawę" na podstawie Mrożka..
Radosław Misztal - Improv Teatr „ No Potatoes“. Teatr Swoją premierę miał podczas Nocy Kultury 2008
w Klubie Cax Mafe, prapremierę w lipcu 2008 w audycji Freak prowadzonej przez red. Józefa Szopińskiego w PR Lublin. Od Września 2008 roku można nas oglądać i słuchać w Klubie Cax Mafe w Lublinie.
Łukasz Jemioła – muzyk, autor tekstów. Szczególnie bliskie są mu takie gatunki, jak- blues, folk, piosenka autorska i przedwojenna, oraz technika gry gitarowej zwana fingerpicking. Nagrody:I nagroda i nagroda dziennikarzy 45. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, 2009 I nagroda i nagroda publiczności na Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Autorską OSPA, Ostrołęka 2009 Grand Prix międzynarodowego festiwalu piosenki autorskiej w Żytomierzu na Ukrainie II nagroda na Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Artystycznej, Rybnik 2009 i wiele innych.

Przygotowanie i prowadzenie wieczoru:
Arkadiusz Ziętek - twórca teatralny urodzony w Lublinie. Wieloletni kierownik artystyczny stowarzyszenia Interkunst e.V. w Berlinie. Jako reżyser, aktor, trener, scenarzysta angażuje się w projekty dotyczące problemów społecznych. W 2007 roku razem z Mike’iem Hughes’em (Uncalled for) poprowadził jeden z pierwszych w Polsce warsztatów impro, który był ważnym impulsem do dynamicznego rozwoju tego gatunku w naszym kraju.
Przemysław Buksiński - aktor dramatu - ( egzamin eksternistyczny ZASP 2012), absolwent Animacji Kultury Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi zajęcia z Warsztatów Teatralnych na Wydziale Pedagogiki i Psychologii (AiMK) UMCS, Warsztaty Teatralne w Instytucie Kulturoznawstwa UMCS w Lublinie oraz Warsztaty Improwizacji Teatralnej w całym kraju. Twórca grupy improwizacji teatralnej "No Potatoes".

Wstęp: 7zł

Najważniejsze wydarzenia cykliczne