W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty haftowania z Lucky Shirt i magazynem Zwykłe Życie

Data rozpoczęcia 2018-07-28
Godzina rozpoczęcia 13:00
Miejsce Centrum Kultury w Lublinie, ul. Peowiaków 12
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Czy koszulka wciąż może być manifestem? Warsztaty haftowania z Lucky Shirt i magazynem Zwykłe Życie

Na kształt dawnych kółek hafciarskich Ewelina – połowa duetu tworzącego markę Lucky Shirt – poprowadzi nietypowy kurs haftowania. Uczestnicy wyhaftują dziewczyński motyw na t-shircie albo do oprawienia w ramkę. Patronat: Magazyn Zwykłe Życie.

Warsztat potrwa 3 godziny. Zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia.
Zapisy:
Opłata: 40 zł

Patronat: Magazyn Zwykłe Życie

Zwykłe Życie to magazyn o prostym życiu wśród ludzi, miejsc i rzeczy. Piszemy o rzemieślnikach: tych starych reprezentujących solidny fach rodem z cechów poparty wieloletnią tradycją oraz ich młodszych kontynuatorach, samoukach, którzy również stawiają na jakość swoich produktów. Prezentujemy prace polskich ilustratorów, fotografów i pisarzy. Skupiamy się na prostych przyjemnościach i codziennych domowych czynnościach: gotowaniu, czytaniu, spędzaniu czasu z przyjaciółmi i rodziną. Wierzymy, że podróże kształcą, a sport to zdrowie. Magazyn Zwykłe Życie to ludzie, którzy go tworzą. Agata Napiórska i Marta Mach – przyjaciółki z dzieciństwa, pomysłodawczynie, redaktorki naczelne. Michał Loba twórca nowego layoutu i identyfikacji wizualnej większości organizowanych przez nas wydarzeń, czuwa nad składem numeru. Autorem poprzedniego layoutu oraz logotypu jest Olek Modzelewski. Mateusz Bzówka jest redaktorem prowadzącym naszej strony internetowej, Ewelina Klećkowska zarządza działem dystrybucji. Małgorzata Kuśnierz opiekuje się redakcją i korektą pisma, a Ryszard Bienert zajmuje DTP.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne