W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty medytacji buddyjskiej z Jackiem Miśniakiewiczem

Data rozpoczęcia 2017-05-28
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Sala Prób nr 3 / Centrum Kultury w Lublinie / ul. Peowiaków 12
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

warsztaty / tradycja buddyzmu tybetańskiego

Kontakt z naturą sam w sobie daje nam możliwość dogłębnej regeneracji organizmu, wypoczynku oraz odreagowania skutków stresu.
Jak za pomocą technik wizualizacyjnych , medytacji  możemy wykorzystać lecznicze właściwości elementu ziemi , wody , ognia , powietrza i przestrzeni w celu przywrócenia równowagi psychofizycznej przekonamy się poczas 1,5- godzinnego warsztatu.
Wiedza pochodząca z olbrzymiego doświadczenia mistrzów buddyjskich, przepełnionych współczuciem i miłością do wszystkich istot przekazywana jest od setek, tysięcy lat w celu przyniesienia ulgi w cierpieniu i przeciwdziałaniu chorobom. 

Zajęcia poprowadzi Jacek Miśniakiewicz, opat Zangdokpalri Sangha - społeczności buddyzmu tybetańskiego w Lublinie. Uczestnikom zalecamy swobodny, wygodny ubiór.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne