W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Warsztaty z tworzenia paneli dekoracyjnych na ścianę Wall Art

Data rozpoczęcia 2018-07-29
Godzina rozpoczęcia 12:00
Miejsce Most Mariana Lutosławskiego
Organizator Centrum Kultury w Lublinie
Udział Bezpłatny
Kategoria Warsztaty

Warsztaty tworzenia trójwymiarowych obrazów inspirowanych współczesną architekturą. Podczas zajęć wspólnie z uczestnikami nauczymy się podstaw składania papieru i złożymy obraz oparty na współczesnym origami modułowym w rozmiarze A4. Prace powstaną w 80% z materiałów pochodzących z recyclingu, a w 20% z czystej celulozy. Umiejętności zdobyte podczas wspólnej pracy pozwolą uczestnikom na stworzenie papierowych dekoracji do własnych wnętrz. Każdy z nich powstanie z połączenia kilkuset geometrycznych modułów i zostanie oprawiony w sosnową ramę. Pod wpływem zmiany kąta padania światła i jego natężenia formy podlegają dynamicznym zmianom.

Warsztat potrwa 5 godzin, zapewniamy wszystkie materiały i narzędzia. Warsztat jest odpowiedni dla osób początkujących. 8 miejsc na każdy warsztat. Zapisy:

Najważniejsze wydarzenia cykliczne