W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wykopki z "No Potatoes" - czyli "odziemniaczanie" nowego sezonu improwizacji teatralnej w Lublinie

Data rozpoczęcia 2009-09-24
Godzina rozpoczęcia 20:00
Miejsce Cax Mafe, ul. Staszica 1
Kategoria Inscenizacja

Premiera programu „Wykopki”

Grupa Improwizacji Teatralnej „No Potatoes” – Improv teatr

Teatr ”No Potatoes” swoją premierę miał 7 czerwca 2008r. podczas Nocy Kultury w Klubie Cax Mafe w Lublinie. W lipcu 2008 Teatr wystąpił w audycji Freak, prowadzonej przez red. Józefa Szopińskiego w PR Lublin. Od września 2008r. można nas oglądać i słuchać w klubie Cax Mafe w Lublinie, w czwartek o godz. 20 z minutami. Już od października 2009 r. pokazy improwizacji w teatrze im H.CH.Andersena w Lublinie. Proszę śledzić naszą stronę internetową. Spektakle ”No Potatoes” oparte są na kanadyjskim stylu improwizacji teatralnej, która uznana została za jedną z najatrakcyjniejszych scenicznie form IMPROV na świecie.

Improwizacja teatralna z „No Potatoes” - to wyjątkowo skuteczne narzędzie rozwijania wyobraźni i kreatywności, umiejętności komunikowania się i rozwiązywania problemów, a przede wszystkim budowania osobowości w kontekście zespołu. No i oczywiście niczym nieograniczona zabawa. W naszych improwizowanych spektaklach zmierzymy się z materią teatralną TU i TERAZ. Aktor face to face widz. Bez scenariusza, scenografii i reżysera. Używając rożnych form improwizacji (technik narracyjnych lub pantomimicznych) opowiemy historię na zadany przez publiczność temat, odpowiadając tym samym na ukryte pragnienia widza.

Zapraszamy na show teatralne, którego kształt i tematyka zależy niemal w 100% od widzów.

Wstęp: "do kapelusza"

Najważniejsze wydarzenia cykliczne