W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Wystawa S. P. F. "Piękno dojrzałe"

Data rozpoczęcia 2019-08-17
Godzina rozpoczęcia 18:00
Data zakończenia 2019-09-01
Miejsce Stowarzyszenia Gang Poszukiwaczy Szczęścia, ul. Popiełuszki 35a
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Pomysł na projekt S. P. F. "Piękno dojrzałe" zaczął powstawać w początkach 2017 roku w Radomiu. Ostatecznie, w projekcie Stowarzyszenia Miejska Partyzantka Geriatryczna, wzięła udział piątka radomskich pasjonatów fotografii: Ewa Rozińska, Krystyna Joanna Szymańska, Łukasz Wójcik, Dorota Wólczyńska i Krzysztof Zdanowicz. Wernisaż, na którym zaprezentowali efekty swoich prac, odbył się 31 stycznia 2019 r. w galerii Klubu IDALIN w Radomiu. Wystawa spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem tłumnie przybyłej na wernisaż publiczności.

Każdy z fotografujących pokazał na wystawie 5 swoich fotografii. Kolejnym krokiem jest pokazanie naszej wystawy także w innych miastach w Polsce. Za każdym razem zapraszamy do udziału w niej jednego fotografika z miasta, w którym wystawę będziemy prezentować, wchodzący do projektu doda 5 swoich fotografii w konwencji naszego projektu. Kryterium wiekowe fotografowanych modelek i modeli to 50+. Te fotografie wejdą do puli zdjęć projektu, do którego w kolejnych miastach dołączą kolejni fotografowie.

I tak S. P. F. "Piękno dojrzałe" ruszyło w Polskę. Pierwszym etapem jest Lublin, gdzie do piątki radomskich autorów dołączyła lublinianka, światłowrażliwa Ewa Brodziak.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne