W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF 29 czerwca, Czechów: piknik rodzinny oraz koncert dzielnicowy „Drogi Wolności”

27.06.201809:49

29 czerwca rozpoczynamy cykl koncertów dzielnicowych przybliżających mieszkańcom Lublina rolę naszego miasta w procesach wolnościowych Polski, ze szczególnym podkreśleniem roli Lubelskiego Lipca ’80. Wydarzenia są realizowane w ramach lubelskich obchodów odzyskania przez Polskę niepodległości „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”.

Pierwszy piknik rodzinny połączony z koncertem „Drogi Wolności” odbędzie się 29 czerwca na Czechowie w parku przy ul. Koncertowej i Braci Wieniawskich.

W programie

  • godz.17:00 – piknik rodzinny: zabawy i animacje dla całych rodzin

  • godz. 19:00 – koncert specjalny „Drogi wolności”; w programie utwory, m.in.: Perfekt, Lady Pank, Lombard, Czesława Niemena w wykonaniu Lubelskiej Federacji Bardów z udziałem Tomasza Momota, „Jahdeck” oraz „Fat Matthew” (Chonabibe)

  • godz. 20:30 – kino plenerowe - pokaz filmu VOLTA, reż. J. Machulski

Podczas pikniku będzie zorganizowana strefa gastronomiczna dla dzieci i dorosłych.

 

Organizator: Miasto Lublin oraz Centrum Kultury w Lublinie

Partner: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Urząd Marszałkowski

Pliki do pobrania

DROGI WOLNOŚCI.jpg
Drogi Wolności - koncerty w dzielnicach

Kontakt

Zachęcamy do przesyłania informacji na temat realizowanych projektów, które wpisują się w lubelskie obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości „Lublin 1918-2018. Inspiruje nas wolność”.

e-mail: