W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Herb miasta


Herb LublinaHerb Miasta może być umieszczany, używany i rozpowszechniany wyłącznie w sposób zapewniający mu należną cześć, powagę i szacunek. Używanie herbu Miasta nie może godzić w dobre obyczaje, prestiż i interes Miasta.
Może być on używany przez organy, jednostki organizacyjne i pomocnicze Miasta oraz jednostki wchodzące w skład administracji zespolonej Miasta Lublin, osoby fizyczne, prawne lub jednostki organizacyjne nie posiadające osobowości prawnej wykonujące w imieniu Miasta zadania o charakterze użytecznosci publicznej, a także inne podmioty w celu niekomercyjnym bądź informacyjnym.
Herb nie może być umieszczany na produktach przeznaczonych do obrotu handlowego z zastrzeżeniem umieszczania go za zgodą Prezydenta Miasta w znaku towarowym na który ma być udzielone prawo ochronne lub w formie stylizowanej lub artystycznie przetworzonej.
Herb Lublina używany jest przy okazji wszystkich okoliczności o charakterze oficjalnym i stosownej randze. Natomiast, na potrzeby promocyjne miasta odpowiada logo Miasta Lublin, wykorzystywane w komunikacji marketingowej.
Uchwała nr 465/XXI/2004 Rady Miasta Lublin w sprawie ustanowienia herbu, flagi Miasta Lublin, flagi urzedowej Miasta Lublin i hejnału Miasta Lublin

Herb Miasta Lublin

Flaga Miasta Lublin

Flaga urzędowa Miasta Lublin

Herb stosowany jest zgodnie z zasadami używania symboli Miasta (załącznik do pobrania poniżej).

Do pobrania

Do pobrania

FLAGA Miasta Lublin.jpg
FLAGA Miasta Lublin
Flaga Urzędowa Miasta Lublin.jpg
Flaga Urzędowa Miasta Lublin
Herb Miasta Lublin.jpg
Herb Miasta Lublin
hejnal_miasta_lublin.mp3
Nagranie hejnału miejskiego.
zasady_uzywania_symboli_miasta.pdf
zasady_uzywania_symboli_miasta
Herb pole ochronne.pdf
Herb pole ochronne
Herb pole ochronne.cdr
Herb pole ochronne
herb_corel10.cdr
herb_corel10.cdr
herb_czarno-bialy.cdr
herb_czarno-bialy
herb_grawer.cdr
herb_grawer
herb_miasta_cmyk-c9.cdr
herb_miasta_cmyk-c9
herb_tloczenie.cdr
herb_tloczenie

Banner PIT Udział