W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zaproszenie na międzynarodowe spotkanie naukowe - UMCS Lublin

22.11.201913:23

W dniu 2 grudnia 2019 w Sali Senatu UMCS odbędzie się międzynarodowe spotkanie naukowe, którego celem będzie między innymi zaprezentowanie współpracy Urzędu Miasta Lublin z Merostwem w Nancy. Umowa partnerska między Lublinem a Nancy została podpisana w 1988 roku. W 2018 roku obchodziliśmy wspólnie 30 lat partnerstwa. Podpisano wtedy porozumienie o utworzeniu w Lublinie Uniwersyteckiego Centrum Prawa Europejskiego we współpracy z UMCS, Miastem Nancy i Uniwersytetem Lotaryńskim oraz trzema uniwersytetami ukraińskimi: Kijowskim Uniwersytetem Narodowym im. Tarasa Szewczenki, Czerniowieckim Uniwersytetem Narodowym im. Jurija Fedkowycza i Podkarpackim Uniwersytetem Narodowym im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankiwsku.
 
Na spotkanie mają zaszczyt zaprosić Pan Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin i Centrum Europejskie UMCS we współpracy z Wydziałem Prawa i Administracji, Wydziałem Politologii i Dziennikarstwa UMCS.

Pliki do pobrania

zaproszenie na Międzynarodowe Spotkanie Naukowe.pdf
Zaproszenie na Międzynarodowe Spotkanie Naukowe w Lublinie