W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Kontakt

Centrum Współpracy Międzynarodowej


!!!     UWAGA - ZMIANA NUMERÓW TELEFONÓW NA NOWE (od dn. 1 XI 2019)     !!!
 

Biuro – Centrum Współpracy Międzynarodowej usytuowane jest w strukturze Departamentu Prezydenta i realizuje zadania w szczególności z zakresu:

  1. kreowania, inicjowania, przygotowywania planów i koordynowania współpracy międzynarodowej miasta Lublin;
  2. inicjowania i koordynowania współpracy miasta Lublin z instytucjami unijnymi i miastami partnerskimi;
  3. współpracy z komórkami organizacyjnymi, stanowiskami pracy w departamentach oraz jednostkami organizacyjnymi w zakresie współpracy międzynarodowej i realizacji programów i projektów międzynarodowych przyczyniających się do rozwoju miasta Lublin oraz poprawy jakości życia mieszkańców;
  4. promocji – we współpracy z Kancelarią Prezydenta – na arenie międzynarodowej miasta Lublin, jego potencjału gospodarczego, kulturalnego, turystycznego i akademickiego;
  5. wspierania i upowszechniania idei samorządowej w ramach współpracy ze społecznościami lokalnymi i regionalnymi innych państw, w tym poprzez wymianę doświadczeń i dobrych praktyk w sferze funkcjonowania samorządu lokalnego oraz budowania społeczeństwa obywatelskiego;
  6. wspierania międzynarodowej wymiany doświadczeń i dobrych praktyk w sferze funkcjonowania samorządu lokalnego i zarządzania miastem w oparciu o zasady dobrego rządzenia oraz sprzyjających budowaniu społeczeństwa obywatelskiego;
  7. współpracy z innymi jednostkami samorządu terytorialnego, administracją rządową, organizacjami pozarządowymi i innymi instytucjami realizującymi programy i projekty międzynarodowe;
  8. koordynowania wydawania i rozliczania delegacji zagranicznych pracowników Urzędu

DYREKTOR
Krzysztof Stanowski
e-mail: krzysztof.stanowski@lublin.eu
tel. 81 466 6602

ZASTĘPCA DYREKTORA DS. PROGRAMOWANIA WSPÓŁPRACY I PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ
Roman Jaborkhel
e-mail: roman.jaborkhel@lublin.eu
tel. 81 466 6603

REFERAT DS. WSPIERANIA I REALIZACJI PROGRAMÓW MIĘDZYNARODOWYCH
Kierownik: Ewelina Graban
e-mail: ewelina.graban@lublin.eu
tel. 81 466 6630

Małgorzata Gałus
e-mail: malgorzata.galus@lublin.eu
tel. 81 466 6630

Justyna Targońska
e-mail: justyna.targonska@lublin.eu
tel. 81 466 6630

REFERAT DS. PROTOKOŁU I ORGANIZACJI WIZYT OFICJALNYCH
Kierownik: Joanna Szeląg

e-mail: joanna.szelag@lublin.eu
tel. 81 466 6620

Józef Husarz
e-mail: jozef.husarz@lublin.eu
tel. 81 466 6623

Remigiusz Kowalczyk 
e-mail: remigiusz.kowalczyk@lublin.eu
tel. 81 466 6624

Iwo Weremko
e-mail: iwo.weremko@lublin.eu
tel. 81 466 6625

Aneta Winiarczyk
e-mail: aneta.winiarczyk@lublin.eu
tel. 81 466 6626

REFERAT DS. PROGRAMOWANIA WSPÓŁPRACY MIĘDZYNARODOWEJ I KONTAKTÓW ZEWNĘTRZNYCH
Kierownik: Daniel Gorbaczuk

e-mail: daniel.gorbaczuk@lublin.eu
tel. 81 466 6610

Sylwia Sobiesiak-Zimny
e-mail: sylwia.zimny@lublin.eu
tel. 81 466 6640

REFERAT DS. PROMOCJI MIĘDZYNARODOWEJ

Monika Sławińska
e-mail: monika.slawinska@lublin.eu
tel. 81 466 6640

Angelika Suchodół
e-mail: angelika.suchodol@lublin.eu
tel. 81 466 6640

Paulina Wójcik
e-mail: paulina.wojcik@lublin.eu
tel. 81 466 6640

SEKRETARIAT
tel. 81 466 6600
fax: 81 466 6601
e-mail: cwm@lublin.eu

Monika Kalinowska
e-mail: monika.kalinowska@lublin.eu
tel: 81 466 6600

Bartosz Kowalczyk
e-mail: bartosz.kowalczyk@lublin.eu
tel. 81 466 6605

Barbara Krawczyńska
e-mail: barbara.krawczynska@lublin.eu
tel. 81 466 6630

Adres:
Urząd Miasta Lublin
Biuro - Centrum Współpracy Międzynarodowej
ul. Bernardyńska 3
20-109 Lublin