W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Trwają zapisy na ogólnopolską konferencję „Edukacja Przyszłości”

16.01.201908:21

Liderzy samorządu, oświaty, kultury i sportu podczas spotkania będą dyskutować o wyzwaniach stojących przed polską edukacją. W ramach konferencji odbędzie się 20 paneli tematycznych, wystąpi ponad 80 prelegentów. Tegoroczna, szósta edycja wydarzenia rozpocznie się 9 kwietnia w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty - „Edukacja Przyszłości” potrwa dwa dni i jest podzielona na cztery bloki tematyczne: kultura i sport, zarządzanie oświatą i dyrektorzy szkół, multimedialna szkoła oraz szkolnictwo branżowe. Sesje plenarne będą dotyczyły m.in. nowych dróg edukacji i rozwoju szkolnictwa w erze nowoczesnych technologii.

W gronie doświadczonych ekspertów uczestnicy spotkania będą dyskutować o przyszłości edukacji, systemie zarządzania oświatą i najnowszych rozwiązaniach w tym obszarze. Konferencja stanowi okazję do wymiany wiedzy i doświadczeń pomiędzy przedstawicielami samorządu, szkół, instytucji edukacyjnych i organizacji pozarządowych z całej Polski.

Rejestracja na wydarzenie odbywa się poprzez stronę internetową: www.oswiataprzyszlosci.pl. Tu znajdują się również wszelkie szczegóły dotyczące udziału w wydarzeniu.

Konferencja odbędzie się 9-10 kwietnia 2019 roku w Lubelskim Centrum Konferencyjnym i jest dedykowana liderom samorządów terytorialnych, dyrektorom szkół, pedagogom oraz pracownikom instytucji zajmujących się kulturą i sportem.

Ogólnopolska Konferencja Samorządu i Oświaty – „Edukacja Przyszłości” objęta jest Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Lublin.