W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Jak do nas trafić?

O dostępności budynku, w którym znajduje się Biuro Partycypacji Społecznej

napis Pałac Parysów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Biuro Partycypacji Społecznej
ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów), pokoje: 107, 108, 109 (I piętro) oraz 304 (III piętro);
20-109 Lublin
tel.: 81 466 2550
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych

Biuro Partycypacji Społecznej znajduje się w centrum Lublina, nieopodal Ratusza, pod adresem ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów). Budynek, pomimo swojego zabytkowego charakteru, jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami oraz rodziców z dziećmi: w budynku znajduje się winda, a także toaleta przystosowana dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami oraz z przewijakiem.


winda na dole zamknięta

winda dół

DRZWI WEJŚCIOWE DO BUDYNKU

Aby dostać się do naszego biura można wybrać jedną z trzech opcji:

 • wejście dla osób, które chcą skorzystać z windy  –  drzwi od ul. Bernardyńskiej

  drzwi na zewnątrz budynku

   
 • wejście boczną klatką schodową –  drzwi od ul. Bernardyńskiej

  Widok na boczną klatkę schodową, od strony windy
  Wejście z bocznej klatki schodwej - I piętro
   
 • dwa wejścia do Pałacu Parysów, prowadzące do głównej klatki schodowej: wejście od ul. Bernardyńskiej i Koziej oraz wejście od ul. Przechodniej. Wejścia zlokalizowane są na przeciw siebie, pozwalają także na przejście przez budynek.

  Widok na drzwi wejściowe od ul. Bernardyńskiej i Koziej
  Widok na drzwi wejściowe od ul. Przechodniej i Placu Wolności

I PIĘTRO, POKOJE: 107, 108, 109 oraz III PIĘTRO, POKÓJ 304

Biuro Partycypacji Społecznej znajduje się na pierwszym piętrze w pokoju 107 i 108. Można do niego wejść zarówno przez p. 107, jak również przez salę konferencyjną nr 109.
Oznakowanie referatów
Widok na wejście nr 1 do biura, od strony schodów, przez pokój 107

Wejście do biura nr 2, przez pokój 109, I piętro.

tablica 304

304


MIEJSCA PARKINGOWE

Najbliższe miejsca parkingowe dla osób z niepełnosprawnością znajdują się przy ul. Świętoduskiej i Wróblewskiego oraz przy Archikatedrze Lubelskiej. Są zlokalizowane w odległości około 300-400 metrów od siedziby biura. W celu uzyskania informacji o pozostałych miejscach parkingowych w okolicy zapraszamy na stronę www.kopertywmiescie.pl.

Przedstawiamy dokumentację fotograficzną budynku, drzwi wejściowych i klatek schodowych. Osoby potrzebujące wsparcia w drodze do nas lub jakichkolwiek dodatkowych informacji na temat dostępności, prosimy o kontakt mailowy pod adresem lub telefoniczny pod numerem 81 466 2550.

Zachęcamy do opisywania dostępności również Państwa siedzib! Zdjęcie drzwi wejściowych, schodów, korytarzy, które musimy przebyć, ułatwi drogę każdemu!