W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Włącz się!

Posłuchaj

Udział w spotkaniach na żywo jest dla osób, które otrzymały zaproszenie, jednak wystąpienia ekspertów i ekspertek z trzech pierwszych dni panelu (7, 14 i 21.04) będą transmitowane on-line przez stronę www.lublin.eu/panel. Tutaj też znajdzie się szczegółowy program najbliższych spotkań.
Po każdym dniu panelu wypowiedzi prezentowane podczas części edukacyjnej panelu będą archiwizowane na stronie.

Wypowiedz się

Bardzo zależy nam, by wszyscy mieszkańcy włączyli się w dyskusję o rozwiązaniach najlepszych z punktu widzenia poprawy jakości powietrza w Lublinie. Możesz spisać swoje uwagi lub rekomendacje dotyczące sposobu walki ze smogiem w Lublinie a my przekażemy je panelistom. Masz na to czas między 6 marca a 19 maja.

Jeśli jakość powietrza w Lublinie leży Ci na sercu, możesz:

  • Do 12 maja zaproponować rozwiązania w formie rekomendacji, wykorzystując specjalnie przygotowany wzór formularza (Wzór formularza rekomendacji). Rekomendacje zostaną włączone do zestawu rozwiązań, nad którymi 19 maja głosować będą paneliści.
  • Do 19 maja zgłosić uwagę lub komentarz do wypowiedzi przedstawionych podczas panelu.

Swoje uwagi i rekomendacje, opatrzone dopiskiem “panel obywatelski”, prześlij drogą mailową na adres lub pocztowo na adres: Biuro Partycypacji Społecznej, ul. Bernardyńska 3, 20-109 Lublin, pok. 107.

Przedstaw stanowisko jako strona lub weź udział jako ekspert/ekspertka
Do udziału w panelu obywatelskim zapraszamy urzędy, instytucje, organizacje pozarządowe, rady dzielnic, które chciałyby przedstawić swoje stanowisko, w charakterze strony, odnośnie jakości powietrza w Lublinie.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo, na adres do końca marca lub pocztą na adres Urzędu Miasta Lublina z dopiskiem na kopercie „panel obywatelski” wraz z uzasadnieniem, w jaki sposób są Państwo związani z tematem jakości powietrza. W ten sam sposób można również zgłosić chęć udziału w panelu w roli eksperta. Wówczas prosimy o przedstawienie swojego doświadczenia i/lub wiedzy w zakresie problematyki związanej z jakością powietrza.