W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF ROWERY JASID A. STANOWSKI

Adres: ul. Konrada Bielskiego 1/23
Miejscowość: Lublin
Dzielnica: Czuby Północne
Kategoria ulg: Motoryzacja, Usługi, Pozostałe

Rowery Jasid A. Stanowskito polska firma istniejąca na rynku od kilkunastu lat. Firma specjalizuje się w wykonaniem rowerów ( w tym typu tandem) na indywidualne zamówienie klienta. W efekcie klient otrzymuje rower „uszyty na miarę” i w 100% odpowiadający jego wymaganiom. Rowery Jasid A. Stanowski to także naprawa i serwis rowerów oparty jest na wieloletnim doświadczeniu i pasji. Firma naprawia, serwisuje i odnawia rowery dziecięce, rekreacyjne, górskie i miejskie. Jasid serwisuje również rowery nietypowe tj. rowery reklamowe, bicykle, trójkołowce, rowery dostosowane do użytkowania przez osoby niepełnosprawne lub innych rowerzystów o specjalnych potrzebach. Warsztat wyposażony jest w specjalistyczne narzędzia rowerowe i pomiarowe np. do sprawdzania naprężenia szprych, zużycia łańcucha, geometrii ramy, narzędzia do tulejowania korby oraz części i akcesoria do rowerów.

Oferta firmy skierowana jest również do osób niepełnosprawnych. Szczególnie niewidomych, którzy coraz częściej wsiadają na rowery typu tandem. Tandemy Jasid łączą świat osób niewidomych lub niepełnosprawnych ze światem w pełni sprawnych rowerzystów.

Z tandemów Jasid korzystają także wypożyczalnie rowerów. Lublin jest pierwszym miastem w Polsce, które w 2014 roku wprowadziło tandemy w publicznych wypożyczalniach. W sieci Lubelskiego Roweru Miejskiego do wypożyczenia jest kilkanaście tandemów wyprodukowanych przez firmę Jasid.

Zakres ulg i zwolnień

  • zniżka w wysokości 8% na usługi serwisowe (Lublin ul. Herbowa 15B)