W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Za nami koncert charytatywny „Z potrzeby serca”

08.10.201909:14

Za nami wyjątkowy koncert na rzecz odbudowy Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty, w którym wystąpili Tomasz Momot Orkiestra i Przyjaciele: Beata Kozidrak, Majka Jeżowska, Natalia Wilk, Krzysztof Cugowski, Dariusz Tokarzewski, Łukasz Jemioła, Paweł Błędowski oraz Lubelska Federacja Bardów.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z koncertu, który odbył się 7 października w Centrum Spotkania Kultur. Mieszkańcy Lublina nie zawiedli, licznie zgromadzona publiczność oklaskiwała standardy w nowych aranżacjach oraz zawsze lubiane przeboje. Prezydent Lublina Krzysztof Żuk i Zastępca Prezydenta ds. Społecznych Monika Lipińska w swoich wystąpieniach dziękowali wszystkim zaangażowanym w akcję ratowniczą i późniejszą pomoc dla DPS oraz podkreślali wagę solidarności z potrzebującymi i konieczność okazywania im wsparcia.

Organizatorem koncertu był Urząd Miasta Lublin, a współorganizatorami Caritas Archidiecezji Lubelskiej i Centrum Spotkania Kultur.