W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Skrzynka Dialogu

Skrzynka dialogu społecznego umożliwia mieszkańcom Lublina komunikowanie się z Prezydentem. Za pośrednictwem Skrzynki Dialogu można zgłaszać swoje pomysły, wyrażać opinie i opisywać problemy naszego miasta.

Aby zgłosić problem bądź uzyskać poradę wystarczy wypełnić formularz na stronie internetowej Urzędu Miasta www.dialog.lublin.eu. Informacja trafi do osób, które przekierują sprawę do odpowiedniej jednostki.

Skrzynka ma formę elektroniczną i tradycyjną. Kto nie ma dostępu do internetu będzie mógł skorzytać z tradycyjnych skrzynek znajdujących się w biurach osługi mieszkańców.

Urzędnicy zapowiedzieli, że na odpowiedź nie trzeba będzie długo czekać - za każdą będzie odpowiadała konkretna osoba. Język wiadomości zwrotnej ma być prosty i zrozumiały dla każdego.