W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Tabliczki na wiaty śmietnikowe – ułatwienie w selektywnej zbiórce odpadów

16.07.201910:02

W ramach realizowanej kampanii informacyjnej na temat zasad postępowania z odpadami komunalnymi Urząd Miasta Lublin opracował tabliczki informacyjne przeznaczone do powieszenia na wiatach śmietnikowych. Rozpoczęto dystrybucję tabliczek, które trafią do administratorów i zarządców nieruchomości wielorodzinnych, którzy zgłosili do Wydziału Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin zapotrzebowanie na te materiały.

Tabliczki wykonane są na tworzywie odpornym na warunki atmosferyczne i graficznie nawiązują do opracowanych wcześniej ulotek informacyjnych. Łącznie zakupiono 1 400 tabliczek. Pierwsza pula w ilości 700 sztuk została przekazana: Lubelskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, Spółdzielni Mieszkaniowej Czechów, Robotniczej Spółdzielni Mieszkaniowej "MOTOR", Administracji Osiedla Ruta, oraz zarządcom nieruchomości GESTOR Sp. z o.o. oraz KSJ Sp z o.o. Pozostałe materiały będą dystrybuowane pod koniec lipca, po wcześniejszym kontakcie z poszczególnymi zarządcami i administratorami.

Liczymy, że łatwy dostęp do informacji na wiatach śmietnikowych, usprawni proces selektywnej zbiórki na terenie Lublina.

logo ekolublin