W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Działania prozdrowotne w roku 2020

Komunikat

Uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie naszych mieszkańców i konieczność zapewnienia środków ostrożności niezbędnych w sytuacji ewentualnego pojawienia się zagrożenia rozprzestrzeniania się koronawirusa Miasto Lublin odwołuje zaplanowaną na dzień 6 marca br. w Galerii Olimp przy al. Spółdzielczości Pracy 34 akcję prozdrowotną „Miasteczko Zdrowia i Urody”.

Jednocześnie informujemy, że po ustąpieniu zagrożenia kontynuować będziemy działania profilaktyczne adresowane do mieszkańców naszego miasta.

Dzień Kobiet w Lublinie

Po raz kolejny zapraszamy na Miasteczko Zdrowia i Urody organizowane przez Miasto Lublin z okazji Dnia Kobiet. W dniu 6 marca br., w godzinach 15.00-18.00 w Galerii Olimp w Lublinie przy al. Spółdzielczości Pracy 34, odbędzie się akcja prozdrowotna "Miasteczko Zdrowia i Urody”. Podczas imprezy będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów w dziedzinie medycyny, fryzjerstwa, kosmetologii, wizażu, dietetyki.  Będzie to również doskonała okazja do zrobienia badań profilaktycznych m. in. zmierzenia poziomu glukozy, cholesterolu czy ciśnienia tętniczego krwi. Niech to będzie czas dla Pań do zadbania nie tylko o swoją urodę ale i o zdrowie. Ponadto w programie przewidziano część artystyczną oraz wiele innych atrakcji i konkursów z nagrodami. Z okazji Dnia Kobiet będą również kwiaty dla Pań. Oprawę muzyczną wydarzenia zapewni Zespół Pozytyvni.pl.

Zapraszamy serdecznie do udziału w powyższym wydarzeniu.

Plakat

Do pobrania

Program - Miasteczko Zdrowia i Urody 2020 r..pdf
Program akcji Miasteczko Zdrowia i Urody
Wykaz punktów informacyjno-konsultacyjnych.pdf
Punkty informacyjno-konsultacyjne