W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ponowne wybory do Rady Dzielnicy Rury

02.06.201709:07

W dniu 4 czerwca 2017 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Dzielnicy Rury. W wyborach zarejestrowało się 33 kandydatów. Wybory przeprowadzane są w 6 obwodach głosowania; w obwodzie nr 7 z powodu zarejestrowania kandydatów w ilości równej liczbie mandatów głosowania nie przeprowadza się, a za wybranych na członków Rady Dzielnicy Rury w tym obwodzie uznaje się zarejestrowanych kandydatów. Głosowanie odbywać się będzie od godz. 8.00 do godz. 20.00 w siedzibach obwodowych komisji wyborczych. Informacja o siedzibach obwodowych komisji wyborczych została podana do publicznej wiadomości Obwieszczeniem z dnia 19 kwietnia 2017 r. Miejskiej Komisji Wyborczej.

Więcej informacji na temat zarządzonych na dzień 4 czerwca 2017 r. wyborów można znaleźć w zakładce Ponowne wybory do Rady Dzielnicy Rury.

Pliki do pobrania

Podział Dzielnicy Rury na obwody głosowania, liczba miejsc mandatowych oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych.pdf
Podział Dzielnicy Rury na obwody głosowania, liczba miejsc mandatowych oraz siedziby obwodowych komisji wyborczych w ponownych wyborach do Rady Dzielnicy Rury zarządzonych na dzień 4 czerwca 2017 r.