W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Bieg Nieustraszonych w nowej formule - ostatni dzień zapisów!

24.09.2019

Zapraszamy na kolejną edycję ekstremalnego Lubelskiego Biegu Nieustraszonych - Nowe rozdanie! Wydarzenie skierowane jest zarówno do profesjonalistów z branży sportowej, amatorów jak i dla każdego, komu bliskie jest propagowanie zdrowego trybu życia, interesuje się sportami ekstremalnymi oraz lubi wyzwania. Minimalny wiek uczestnika to 18 lat, górna granica nie jest określona. Bieg rozpocznie się 29 września, pierwsza fala eliminacyjna wystartuje o godz.10.00. Trasa: seria eliminacyjna - ok. 4 km, seria finałowa - ok. 2 km.

W nowej formule Nieustraszeni będą mieli do pokonania 6 km trasy z ekstremalnymi przeszkodami, ale... nie całość na raz. Wyścig podzielony jest na 2 etapy: seria eliminacyjna i seria finałowa. Podczas serii eliminacyjnej trzeba będzie pokonać ok. 4 km trasy z przeszkodami. Na podstawie uzyskanego czasu uczestnicy zostaną sklasyfikowani do odpowiednich fal w serii finałowej, dzięki czemu w finale o miejsca będą walczyć jak równy z równym.
Zapisy na bieg.
Limit Nieustraszonych: 150 osób
Cena: 89 zł/ w dniu biegu 100 zł.

WYDARZENIA POLECANE