W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Bilety na mecz Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona Góra

Bilety na mecz Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona Góra
11.09.2020

W niedzielę, 13 września o godz. 19.15 na stadionie żużlowym rozpocznie się mecz Motor Lublin - RM Solar Falubaz Zielona Góra. Sprzedaż biletów na to spotkanie będzie odbywała się wyłącznie internetowo, za pośrednictwem operatora Eventim.pl i rozpocznie się w piątek, 11 września o godz. 20.00. Jedna osoba będzie mogła zakupić maksymalnie 2 bilety. Organizatorzy informują, że w sprzedaży znajdą się jedynie bilety normalne – w cenie 50 PLN, bez możliwości wyboru biletu ulgowego oraz dziecięcego.

W związku z epidemią przygotowano jedynie 4 miejsca dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich – takie osoby proszone są o kontakt mailowy na adres: celem uzyskania potwierdzenia wejścia na mecz – organizatorzy informują, że będą brane pod uwagę maile wysłane od 11 września od godziny 20.

Organizatorzy przypominają również o obowiązku posiadania przez kibica maseczki przy wejściu na stadion do czasu zajęcia przez niego miejsca oraz podczas poruszania się po obiekcie (np. w drodze do toalety) i w innych przypadkach braku wymaganego dystansu od innych osób - organizator ma prawo kontroli realizacji tego wymogu. Bezwzględnie będzie również wymagane zajęcie przypisanego do danej osoby miejsca siedzącego. Na zakupionym bilecie, znajdzie się również numer bramy, którą należy wejść na stadion.