Gratulacje dla reprezentacji Lublina

16.12.2019

Środowisko Lublin po raz piąty z rzędu wygrało Ogólnopolski Finał zawodów pn.: "Z SKS do AZS", który odbył się w dniach 6-8 grudnia 2019 roku w Warszawie. Oficjalne podziękowania 16 grudnia wręczyła zawodnikom i trenerom Beata Stepaniuk - Kuśmierzak - Zastępca Prezydenta Miasta Lublin. Reprezentanci Lublina na dziewięć konkurencji wygrali cztery, a w czterech kolejnych byli na drugim miejscu!

Zwycięstwo w turnieju piłki siatkowej chłopców wywalczyło V Liceum Ogólnokształcące w Lublinie, w futsalu mężczyzn puchar dla Zespołu Szkół nr 5 w Lublinie, a w piłce siatkowej dziewczyn wygrało I Liceum Ogólnokształcące w Białej Podlaskiej. Niebywały sukces odnieśli tenisiści stołowi, którzy zajęli pierwsze cztery miejsca! Drugie miejsce osiągnęły dziewczyny w tenisie, uczniowie w ergometrze wioślarskim chłopców i dziewczyn oraz koszykarki z IV Liceum Ogólnokształcącego w Białej Podlaskiej.

Indywidualnie w tenisie stołowym trzy medale wygrali uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie: złoto Bartosz Kowalczyk, srebro Mateusz Baranowski i brąz Łukasz Drzewiecki. Brązowy medal wywalczyła tenisistka Julia Wójcik (Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie). Natomiast w ergometrze wioślarskim brązowy medal zgarnął Przemysław Wójcicki z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Dęblinie. Gratulujemy!

źródło: azs.lublin.pl