W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
LUK Politechnika Lublin zmierzy się z AZS AGH Kraków
24.10.2019

Po ostatnim zwycięskim spotkaniu z Gwardią Wrocław naszą drużynę czeka kolejne wyzwanie. Mecz w Hali MOSiR rozpocznie się 30 października o godz. 18.00. Tym razem przeciwnikiem będzie AZS AGH Kraków.

Bilety na spotkanie 1. rundy Pucharu Polski można kupić na godzinę przed rozpoczęciem meczu w kasie Hali MOSiR, Aleje Zygmuntowskie 4, płatność tylko gotówką. Ceny biletów: 5 złotych (ulgowy) oraz 10 złotych (normalny). Można również kupić karnety na mecze domowe LUK Politechnika Lublin, który obejmuje nie tylko rozgrywki ligowe, ale także spotkania rozgrywane w ramach Pucharu Polski. Koszt karnetu wynosi: 45 złotych (ulgowy) oraz 90 złotych (normalny). Można je kupić w kasie przed meczem lub zgłaszać chęć zamówienia na adres e-mail:
Uwaga: Mecz Pucharu Polski nie ma charakteru imprezy masowej. W związku z tym liczba kibiców będzie ograniczona do 299 osób.