W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF 70 przedszkoli na 70. urodziny Motoru Lublin

03.02.202009:30

Rok 2020 jest dla Motoru Lublin wyjątkowy, bowiem Klub obchodzi 70. urodziny. Motor Lublin chce uczcić ten jubileusz, zapraszając lubelskie przedszkola do akcji "70 przedszkoli na 70 lat".

Postanowiliśmy stworzyć program zajęć ruchowych, który będzie polegał na tym, że zawodnicy i trenerzy Motoru Lublin oraz Piłkarskiej Akademii odwiedzą placówki i przeprowadzą zajęcia dla dzieci. Naszym celem jest zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej, ale nie tylko. Podążając za hasłem „Sport uczy życia” pragniemy pokazać, że piłka nożna to coś więcej niż umiejętności piłkarskie i motoryka. Pamiętajmy, że sport może mieć ogromny wpływ na kształtowanie postawy dziecka poprzez wpajanie mu odpowiednich wartości, a także rozwijanie kompetencji życiowych - przekonują władze Klubu Motor Lublin.

W ramach akcji zostaną zorganizowane cztery spotkania, podczas których zostaną przeprowadzone zajęcia piłkarskie i ogólnorozwojowe. Szczegółowe informacje są dostępne u koordynatora akcji trenera Łukasza Chwiejczaka oraz na stronie internetowej Klubu.

Finałowe podsumowanie akcji odbędzie się w czerwcu 2020 roku.