W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Grand Prix CITY TRAIL w sobotę

11.01.201912:08

Las to idealne miejsce do aktywności! Dlatego 12 stycznia kolejny raz zapraszamy do comiesięcznego odwiedzania ścieżek nad Zalewem Zemborzyckim. W naturze i bez limitu czasu. Na dystansie 5 km, który może pokonać każdy – nawet zupełnie początkujący biegacz. Przy okazji każdej imprezy organizujemy biegi dla dzieci i młodzieży.

ZAPISY
Elektroniczna rejestracja jest już zamknięta, zapisy są możliwe tylko w dniu zawodów. Opłata startowa w biegu głównym wynosi 30 zł, a w biegach dziecięco-młodzieżowych - 5 zł.

PLAN MINUTOWY
8:30 – otwarcie biura zawodów

9:30 – zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D0 (do 5 lat) i D1 (6-7 lat) – dystans ok. 300 m

9:50 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D2 (8-9 lat) - dystans ok. 600 m

10:10 - zbiórka do biegów CITY TRAIL Junior – kat. D3 (10-12 lat) – dystans ok. 1 km i D4 (13-15 lat) – dystans ok. 2 km

11:00 - start biegu głównego na 5 km

BIURO ZAWODÓW
Biuro zawodów będzie działać tylko w dniu imprezy w godz. 8:30-10:30. Zapraszamy nad Zalew Zemborzycki – tuż przy starcie i mecie - w okolicy Kempingu Dąbrowa (dokładna lokalizacja). Przypominamy, że w dniu biegu nie ma możliwości odebrania pakietu za inną osobę - każdy musi pojawić się w biurze osobiście - z dokumentem tożsamości. 

TRASA
Zawody odbywają się na 5-kilometrowej pętli, która będzie wyznaczona pomarańczowymi taśmami z napisem CITY TRAIL z Nationale-Nederlanden. Poglądowa mapa jest dostępna tutaj.

PARKINGI
Główny parking dostępny jest przy ulicy Nad Zalewem, w okolicy pętli autobusowej – około 500 metrów od biura zawodów.