Podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół 2018/19

03.12.201912:12

Uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Współzawodnictwa Sportowego Szkół za rok szkolny 2018/19 odbyło się 29 listopada br. w Miejskim Ośrodku Kultury w Świdniku. Podczas spotkania wręczone zostały puchary i dyplomy w kategoriach: Igrzyska Dzieci, Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Licealiada.

Na podium znalazło się V Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie, które zgodnie z klasyfikacją generalną zdobyło 588 punktów i zajęło II miejsce w Licealiadzie. Wyróżnienie otrzymała również Szkoła Podstawowa nr 5 im. Króla Władysława Łokietka w Lublinie, która zdobyła 244 punkty i zajęła X miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Gratulujemy!